ΕΓΚΥΚΛΙΟΙ

«Εκπαιδευτικές επισκέψεις και επιμορφωτικές δράσεις στα Κέντρα Εκπαίδευσης για το Περιβάλλον και την Αειφορία (Κ.Ε.ΠΕ.Α.) κατά το σχολικό έτος 2023-2024»

Για επιπρόσθετες πληροφορίες και διευκρινίσεις επί των προγραμμάτων - πέραν των πληροφοριών που υπάρχουν στο "Επιλογές: Προγράμματα"- παρακαλούμε να αποστείλετε ηλεκτρονικό μήνυμα στο ΚΕΠΕΑ με τηλέφωνο επικοινωνίας. Επίσης, οι εγκριτικές αποφάσεις είναι αναρτημένες στο "Επιλογές: Εγκύκλιοι-Εγκριτικές".

ΚΕΠΕΑ/

ΣΧΟΛΕΙΑ_ΔΕΚΤΑ_ΕΝΤΟΣ Π.Δ.Ε. ΚΕΝΤΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΣΧΟΛΕΙΑ_ΔΕΚΤΑ_ΥΠΟΛΟΙΠΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

EΓΚΡΙΤΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ_ΕΠΙΣΚΕΨΕΩΝ ΜΑΘΗΤΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ_ΟΚΤ-ΔΕΚ 2023